Regeneracja turbosprężarek – dolnośląskie

Jesteśmy firmą, która zajmuje się profesjonalną regeneracją turbosprężarek na Dolnym Śląsku. To jednak nie wszystko. Nasze działania obejmują także sprzedaż, skup, montaż oraz demontaż wszystkich typów turbosprężarek. Podejmiemy się regeneracji turbosprężarek każdego producenta. Nie ważne, czy mowa tu o samochodzie osobowym, ciężarowym, maszynie budowlanej, silniku przemysłowym czy okrętowym. Do naszych prac stosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne.

Jak wygląda regeneracja turbosprężarek w naszej firmie?

Regeneracja turbosprężarek to niezwykle złożony, wieloetapowy proces. Specjaliści kartel dokładają wszelkich starań oraz precyzji, aby w wyniku procesu otrzymać najwyższej jakości produkty. To, co wyróżnia nasze urządzenia to fakt, iż nie odbiegają one parametrami od urządzeń nowych fabrycznie. Proces regeneracji to bowiem najlepszy sposób na przywrócenie turbosprężarce sprawności oraz zwiększenie jej żywotności.

Nasza praca składa się z kilku ważnych etapów. Pierwszym z nich jest dokładne mycie ultradźwiękowe. Następnie wszystkie części turbosprężarki poddawane są piaskowaniu. Kolejnym etapem jest weryfikacja wszystkich części turbosprężarki. Tutaj przeprowadzamy analizę w celu ustalenia przyczyn awarii urządzenia. Ostatnim etapem jest regeneracja właściwa, która polega na wymianie tzw. zestawu naprawczego – łożysk, pierścieni, odrzutników oleju, oringów oraz uszczelek. Wymianie podlegają także pozostałe elementy takie jak wałek, koło, aktuator, geometria, a w razie potrzeby także muszla.

Regeneracja turbosprężarek: dolnośląskie – dlaczego warto?

Każda turbosprężarka, która opuszcza nasz zakład po naprawie, posiada certyfikat wyważenia, 12-miesięczną gwarancję bez limitu kilometrów oraz instrukcję dotyczącą montażu. O wszystkie etapy regeneracji dbają specjaliści, a te odbywają się na najwyższej jakości maszynach. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i warsztatami czy serwisami renomowanych marek.